BRANŻE
ID:274403

Technical Sales Support

Firma: Komsa Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2023-05-23

Branża: Informatyka / Internet, Telekomunikacja, Szkolenia / Edukacja, Obsługa klienta Sprzedaż Telekomunikacja, Nowe technologie / IT, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:9 - 17
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

KOMSA Polska jest jednym z liderów dystrybucji artykułów z branży ICT. Firma jest spółką córką niemieckiego koncernu KOMSA AG.
W ofercie posiadamy szerokie portfolio ICT, które stanowią głównie mobilne produkty telekomunikacyjne, akcesoria, urządzenia nawigacyjne, elektronika użytkowa, sprzęt IT, smart oraz outdoor& wearables.
KOMSA Polska to firma, która wyrosła z pasji i odwagi. Wciąż doskonalimy nasze rozwiązania i procesy w poszukiwaniu innowacji. Nasi pracownicy to świetni eksperci – wierzymy w ich kreatywność, zaangażowanie i chęć do dzielenia się swoją wiedzą.

Opis stanowiska:

Wspieranie handlowców w trakcie spotkań z klientami.
Projektowanie rozwiązań technicznych na podstawie analizy potrzeb klientów.
Przygotowywanie koncepcji rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.
Dobór rozwiązań sprzętowych na potrzeby projektów.
Współpraca z integratorami i producentami w przygotowaniu niestandardowych rozwiązań.
Prezentowanie u klientów funkcjonalności proponowanych rozwiązań.
Upowszechnianie nowych technologii i rozwiązań opracowanych przez producentów i Komsa (wsparcie poprzez moduły szkoleniowe, e-learning, webinaria itp.).
Tworzenie webinarów.

Oczekujemy:

Doświadczenie mile widziane.
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Praktyczna znajomość rozwiązań sieciowych LAN i WLAN oraz Cloud.
Nastawienie na proaktywne działanie i skuteczną obsługę klienta.
Zainteresowanie aktualnymi trendami technologicznymi.
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Rozwój w międzynarodowej grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
Pracę w systemie hybrydowym.
Pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, grupowe ubezpieczenie, opieka medyczna).