BRANŻE
ID:261526

Super oferta dla Ciebie!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-12-01

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Oferta
Oferta Oczekujesz umowy na start? Dobrej stawki? Możliwości rozwoju i poszerzenia kompetencji?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę!  Rozpocznij pracę na projekcie Infolinii Sprzedażowej - połączenia przychodzące!

Gwarantujemy, że z nami:

będziesz dobrze zarabiać - średnie wynagrodzenie na projekcie to aż 27 zł brutto na godzinę, a najlepsi zarabiają nawet 38 zł brutto za każdą godzinę,
zwiększy się Twoja komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
nauczysz się technik sprzedażowych, które zdecydowanie podniosą jakość i efektywność rozmów,
podniosą się Twoje umiejętności negocjacyjne.

Super oferta dla Ciebie! Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

prowadzenie rozmów telefonicznych  z obecnymi i nowymi klientami (połączenia przychodzące),
aktywna sprzedaż usług i produktów w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania klientów,
budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz komunikatywność,
możliwość rozpoczęcia wdrożenia od 6 grudnia,
dyspozycyjność min. 100 godzin w miesiącu + 2 soboty w miesiącu,
chęci do pracy!

Oferujemy:

umowę zlecenie od pierwszego dnia,
stałą stawkę godzinową 19,70 zł brutto + atrakcyjne premie,
możliwość pracy w formie elastycznego grafiku układanego z tygodnia na tydzień,
konkursy z nagrodami,
odpowiednie przygotowanie do nowej roli,
możliwość pracy zdalnej już po 1 mc* (zależne od Twojego wdrożenia się w projekt i samodzielności),
wsparcie na każdym kroku,
biuro w centrum Wrocławia

Nauczymy Cię realizować cele sprzedażowe, co przełoży się na Twoje wysokie zarobki!

Wyślij swoją aplikację już dziś i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej. Do zobaczenia!