BRANŻE
ID:259731

Studencie dostosuj grafik pracy do nauki!

Firma: CCIG Group

Stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-09-22

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Pracuj z najlepszymi na rynku, poszerzaj horyzonty, ucz się i zarabiaj! Łączenie nauki z pracą to dla wielu studentów wyzwanie ale z nami jest to możliwe.

Stanowisko: Telefoniczny Doradca klienta

Studencie dostosuj grafik pracy do nauki! Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami,
badanie potrzeb, prezentowanie aktualnych ofert,
udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania,
budowanie pozytywnej i długoterminowej relacji.

Oczekujemy:

statusu studenta,
chęci do nauki, rzetelności w wykonywaniu zadań,
dyspozycyjności do pracy min. 30 godzin w tygodniu,
dyspozycyjności na pakiet wdrożeniowy we wrześniu,
pozytywnego nastawienia i uśmiechu!

Nasza oferta:

wypłata dwa razy w miesiącu! (podstawa + premia zależna od wyników Twojej pracy),
grafik układany co tydzień - dasz radę dostosować pracę do zajęć,
praca w biurze zaraz przy wrocławskim rynku,
odpowiednie przygotowanie do nowej roli,
wsparcie na każdym etapie i przyjazną atmosferę.

Zainteresowała Cię ta oferta? Podejmiesz wyzwanie i dołączysz do nas? Wyślij nam swoją aplikację jeszcze dziś!