BRANŻE
ID:261303

Specjalista/ka ds. Zarządzania Zakupami

Numer referencyjny: a0t6N000000AhWVQA0

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-11-23

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • realizacja procesu zakupów,
  • przeprowadzanie i dokumentację procesów zakupowych w tym procesu RFQ,
  • wypracowywanie oraz wdrażanie optymalnych rozwiązań TCO (Total Cost of Ownership) uwzględniających wymagania techniczne, jakościowe i logistyczne,
  • bieżąca obsługa rekomendacji zakupowych w systemie SAP,
  • monitorowanie dostaw,
  • organizacja odbiorów jakościowych u dostawcy (tzw. witness points),
  • prowadzenie procesów reklamacyjnych,
  • rozliczenia zleceń zakupowych,
  • zarzadzanie dostawcami,
  • współudział w analizie i ocenie dostawców,
  • podnoszenie jakości dostaw, organizacja dostaw "just in time", skracanie cykli dostaw,
  • aktualizacja i optymalizacja bazy dostawców,
  • analiza protokołów niezgodności NCR,
  • prowadzenie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji zakupowej,
  • zabezpieczanie transakcji walutowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne lub pokrewne doświadczenie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, w szczególności Excel),
  • znajomość narzędzi jakościowych oraz metodologii Lean,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy (zarządzanie czasem, ustalanie priorytetów)
  • zdolności analityczne i umiejętność analizy kosztów.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowie o pracę, dodatkowe nagrody oraz premie,
  • po okresie rocznym istnieje możliwość zatrudniania bezpośrednio u pracodawcy,
  • szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy.
  • miejsce pracy: Stare Miasto, Fabryczna, Psie Pole.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu w naszym biurze: ul. Oławska 27-29, piętro 5, 50-438 Wrocław, tel. +48 693 902 016.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:realizacja procesu zakupów,
przeprowadzanie i dokumentację procesów zakupowych w tym procesu RFQ,
wypracowywanie oraz wdrażanie optymalnych rozwiązań TCO (Total Cost of Ownership) uwzględniających wymagania techniczne, jakościowe i logistyczne,
bieżąca obsługa rekomendacji zakupowych w systemie SAP,
monitorowanie dostaw,
organizacja odbiorów jakościowych u dostawcy (tzw. witness points),
prowadzenie procesów reklamacyjnych,
rozliczenia zleceń zakupowych,
zarzadzanie dostawcami,
współudział w analizie i ocenie dostawców,
podnoszenie jakości dostaw, organizacja dostaw "just in time", skracanie cykli dostaw,
aktualizacja i optymalizacja bazy dostawców,
analiza protokołów niezgodności NCR,
prowadzenie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji zakupowej,
zabezpieczanie transakcji walutowych.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne lub pokrewne doświadczenie,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
dobra znajomość dokumentacji technicznej,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, w szczególności Excel),
znajomość narzędzi jakościowych oraz metodologii Lean,
umiejętności negocjacyjne,
bardzo dobra organizacja pracy (zarządzanie czasem, ustalanie priorytetów)
zdolności analityczne i umiejętność analizy kosztów.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie na umowie o pracę, dodatkowe nagrody oraz premie,
po okresie rocznym istnieje możliwość zatrudniania bezpośrednio u pracodawcy,
szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy.
miejsce pracy: Stare Miasto, Fabryczna, Psie Pole.