BRANŻE
ID:241999

Specjalista ds. sprzedaży

Firma: LIBERTUS

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-08-16

Branża: Doradztwo / Finanse, Obsługa klienta / Call Center, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Firma windykacyjna LIBERTUS z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się obrotem oraz windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych oraz indywidualnych. Specjalizujemy się w wywiadach gospodarczych oraz udzielamy porad prawnych dla firm.

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż telefonicznych usług windykacyjnych oraz prawnych dla firm
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Realizacja planów i zadań sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Opieka nad portfelem pozyskanych Klientów

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i/lub pracy w call center
  • Zdolności sprzedażowe
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Chęć rozwijania nowej wiedzy z zakresu prawa i windykacji
  • Status studenta

Oferujemy:

  • Bardzo aktrakcyjne wynagrodzenie ( podstawowe + wysokie prowizje 5-7 tys.)
  • Benefity pozapłacowe uzależnione od osiąganych wyników
  • Stałe godziny pracy od 8-16 w centrum Wrocławia
  • Pracę na zgłoszeniach zewnętrznych (leadach)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop+ telefon)
  • Szkolenie umiejętności sprzedażowych i kompetencji
  • Umowę zlecenie