BRANŻE
ID:280759

Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2024-03-05

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem czeskim i słowackim.

Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

profesjonalna obsługa Klientów za pośrednictwem telefonu, livechat, e-mail oraz portali społecznościowych w języku czeskim i/lub słowackim,
udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania Klientów drogerii dotyczących np. reklamacji, dostępności produktu, strony internetowej,
budowanie pozytywnego wizerunku marki wśród Klientów.

Nasze wymagania:

znajomość czeskiego i słowackiego na poziomie B2+,
zaangażowanie w powierzone obowiązki,
dyspozycyjność do podjęcia współpracy od zaraz,
umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów,
orientacja na cel i Klientów.

To oferujemy:

wynagrodzenie godzinowe 31-44 zł brutto uzależnione od znajomości języka,
możliwość współpracy zdalnej po okresie wdrożenia we Wrocławiu (1 tydzień) - transport,nocleg, wyżywienie - o to wszystko się zatroszczymy,
grafik dopasowany do Twoich planów i zobowiązań - układamy go z tygodnia na tydzień,
kompleksowe wdrożenie do nowej roli,
pracę w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Oferta Cię zaciekawiła? Aplikuj już teraz i stań się częścią zespołu! Do zobaczenia :)