BRANŻE
ID:252583

Specjalista ds. obsługi klienta - projekt sprzedażowy - praca dla Studenta

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2020-05-26

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem - zarówno B2C, jak i B2B.

Specjalista ds. obsługi klienta - projekt sprzedażowy - praca dla Studenta Zadania dla Ciebie:

praca na czacie jako doradca klienta - projekt sprzedażowy;
udzielanie kompleksowych informacji dotyczących procesów np. zawieranie umów na nowe aktywacje usług, przedłużanie dotychczasowych umów, dopasowanie oferty do potrzeb klienta, atywna sprzedaż;
weryfikacja statusów zamówienia, rozpatrywanie ewentualnych błędów;
dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
realizacja celów sprzedażowych :)

Nasze oczekiwania:

status osoby uczącej się
dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu oraz dodatkowo 1 sobota w miesiącu
dyspozycyjność popołudniowa 15-21 codziennie
min. 3 miesiące doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta
poszukujemy fajnych, zaangażowanych, komunikatywnych osób lubiących wyzwania :)

Nasza oferta dla Ciebie:

Gwarantowana stawka za każdą godzinę
Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe
Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki karier
Korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.
Możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby!
Pracę w centrum Wrocławia
Pracę z najlepszymi na rynku!

Czekamy właśnie na TWOJĄ aplikację... do usłyszenia! :)

Miejsce:Wrocław Wrocław