BRANŻE
ID:245221

Specjalista ds. obsługi Klienta z j.angielskim

Numer referencyjny: 5-26-52195

Firma: Grafton

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2019-02-13

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 15

Wynagrodzenie: od 3500 do 4100 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach. Grafton Recruitment jest dostawcą kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży transportu i logistyki, w związki z nowym projektem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim – zmiana popołudniowa lub nocna

Doświadczenie nie jest wymagane, firma zapewnia szkolenia.

Obowiązki na stanowisku:

  • ·        Wprowadzanie danych do systemu i nadawanie im odpowiednich oznaczeń
  • ·         Przygotowywanie dokumentów transportowych i celnych
  • ·         Kontakt z Klientem
  • ·         Prace administracyjne

Oczekujemy:

Wymagania:

  • §  Dobra znajomość MS Office (Word, Excel)
  • §  Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych;
  • §  Rozpoczęcie pracy od 15:45, możliwość późniejszych godzin
  • §  Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub B2
  • §  Umiejętność pracy w grupie.
  • §  Praca w centrum Wrocławia

Aplikację proszę kierować na adres: beata.oczkowicz@grafton.pl

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:
  • możliwość rozpoczęcia pracy w międzynarodowej firmie
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • kartę sportową + prywatną opiekę medyczną
  • wynagrodzenie 3800-4100 PLN Brutto
  • pracę w godzinach popołudniowych od 16:00 (pn - pt)