BRANŻE
ID:256971

Specjalista ds. księgowości

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter. Obecnie do naszego biura, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. księgowości.

Specjalista ds. księgowości Miejsce pracy: Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

TWOJE ZADANIA:

samodzielne ujmowanie zdarzeń gospodarczych w księgach
pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego grupy kapitałowej
analiza transakcji realizowanych pomiędzy spółkami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej pod kątem bilansowym i podatkowym
współpraca z audytorami w procesie badania sprawozdań finansowych
przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu
współpraca z innymi działami, m.in.: kadr, prawnym, raportingu

NASZE OCZEKIWANIA:

doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych w oparciu o KSR
dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych (VAT, CIT)
minimum 2-letnie doświadczenie w dziale finansowo-księgowym na analogicznym stanowisku
ukończone studia na kierunku związanym z obszarem rachunkowości, podatków, ekonomii i/lub finansów
swobodne posługiwanie się programami pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
dokładność, komunikatywność, samodzielność, wysokie umiejętności analityczne

MILE WIDZIANE:

doświadczenie w pracy w programie Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima
doświadczenie w spółkach z grupy kapitałowej, np: sporządzanie lub pomoc przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych, sprawozdania skonsolidowanego
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych doświadczeń
realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu
umowę o pracę lub zatrudnienie w oparciu o B2B
udział w ciekawych projektach, obejmujących kilka spółek z Grupy
elastyczny czas pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta a także możliwość pracy zdalnej
pyszną kawę, owoce, piłkarzyki, darty, możliwość skorzystania z pakietu medycznego, karty sportowej i pakietu ubezpieczeń grupowych