BRANŻE
ID:256045

Specjalista ds. kontrolingu

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Analityk finansowy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-03-31

Branża: Finanse / Ekonomia

Rodzaj: Praca stała

Wiemy, co warto powiedzieć. W ofercie naszego call center znajdują się wszystkie kanały komunikacji, zarówno te tradycyjne, jak i te nowoczesne, w oczekiwany sposób odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość i nastawienie na realizację celów.

Specjalista ds. kontrolingu Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

przygotowanie i analiza danych na potrzeby kluczowych projektów
prezentowanie danych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji
budowanie schematów raportowych
proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań wspomagających i optymalizujących działanie projektów

Nasze oczekiwania:

co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka, raportowca, specjalisty w dziale controllingu
wysoko rozwinięte zdolności analityczne
bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego
umiejętność prezentowania danych, budowania przejrzystych raportów
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunkach: ekonomia, ekonometria, statystyka, analityka lub pokrewne
j. angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
odpowiedzialność, komunikatywność, skrupulatność, rzetelność
samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu
gotowość i chęć ciągłego uczenia się i rozwoju
umiejętność pracy zdalnej

Oferujemy:

wsparcie merytoryczne na każdym polu współpracy
współpracę w przyjaznym zespole
możliwości rozwoju w strukturach organizacji
benefity sportowe i zdrowotne
możliwość pracy zdalnej
pracę w miłej atmosferze i pyszną kawę!
biuro w centrum miasta, wszystkim dojedziesz;-)