BRANŻE
ID:268819

Specjalista ds. administracji biura budowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000mMyQQAU

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzegomska 52, Wrocław

Opis stanowiska:
  • zarządzanie obiegiem informacji i niezbędnej dokumentacji w ramach realizowanego projektu,
  • organizacja zaplecza administracyjnego Biura Budowy,
  • kompleksowa obsługa sekretariatu (korespondencja wewnętrzna, zewnętrzna w języku polskim i angielskim, obsługa urządzeń i aplikacji biurowych),
  • przygotowywanie raportów z postępu robót na podstawie danych od podwykonawców i przekazywanie w/w do odpowiednich działów po stronie Klienta,
  • prowadzenie kalendarza spotkań Kierownika Projektu oraz wspieranie jego pracy,
  • organizowanie i obsługa spotkań z kontrahentami,
  • przygotowywanie prezentacji i materiałów na spotkania.
Wymagania stanowiska:
  • ukończone studia wyższe kierunkowe (budownictwo, architektura itp.),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej,
  • punktualność oraz dbałość o terminowość wykonywanych prac,
  • bardzo wysoka kultura pracy w zakresie BHP,
  • znajomość środowiska MS Office w tym Share Point.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę z pakietem dodatkowych benefitów,
  • możliwość zdobycia cennego zawodowego doświadczenia,
  • pracę przy realizacji prestiżowego projektu unikalnego w skali kraju,
  • zatrudnienie czasowe na okres kilkunastu miesięcy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:zarządzanie obiegiem informacji i niezbędnej dokumentacji w ramach realizowanego projektu,
organizacja zaplecza administracyjnego Biura Budowy,
kompleksowa obsługa sekretariatu (korespondencja wewnętrzna, zewnętrzna w języku polskim i angielskim, obsługa urządzeń i aplikacji biurowych),
przygotowywanie raportów z postępu robót na podstawie danych od podwykonawców i przekazywanie w/w do odpowiednich działów po stronie Klienta,
prowadzenie kalendarza spotkań Kierownika Projektu oraz wspieranie jego pracy,
organizowanie i obsługa spotkań z kontrahentami,
przygotowywanie prezentacji i materiałów na spotkania.

Wymagania stanowiska:ukończone studia wyższe kierunkowe (budownictwo, architektura itp.),
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),
umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej,
punktualność oraz dbałość o terminowość wykonywanych prac,
bardzo wysoka kultura pracy w zakresie BHP,
znajomość środowiska MS Office w tym Share Point.

Oferujemy:pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
umowę o pracę z pakietem dodatkowych benefitów,
możliwość zdobycia cennego zawodowego doświadczenia,
pracę przy realizacji prestiżowego projektu unikalnego w skali kraju,
zatrudnienie czasowe na okres kilkunastu miesięcy.