BRANŻE
ID:235756

Specjalista ds. Sprzedaży – Doradca Klienta

Firma: Eactive

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-09-11

Branża: Informatyka / Internet, Inne, Marketing / Reklama / Public Relation, Internet / E-Commerce

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

W firmie EACTIVE zajmujemy się zwiększaniem widoczności stron w Internecie przy pomocy najskuteczniejszych narzędzi z obszaru marketingu on-line. Od 2000 roku nieustannie zdobywamy doświadczenie, stając się z roku na rok lepsi i bardziej otwarci na potrzeby naszych klientów. Zwiększamy rozpoznawalność w Internecie naszych klientów – i #wiemyjak to robić.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • sprzedaż usług firmy EACTIVE,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych usług,
  • tworzenie zindywidualizowanych ofert dla potencjalnych klientów,
  • kompleksowa obsługa przedsprzedażowa (odpowiadanie na otrzymane zapytania od klientów, rozmowy telefoniczne, spotkania bezpośrednie).

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • zamiłowania do sprzedaży i chęci rozwijania się w tej dziedzinie,
  • doświadczenia w sprzedaży,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
  • samodzielności i zaangażowania,
  • elastyczności w myśleniu i pewności siebie.

Twoimi dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie w sprzedaży usług związanych z marketingiem internetowym,
  • wiedza z zakresu marketingu internetowego,
  • zainteresowanie rynkiem SEO/SEM.

Oferujemy Ci:
  • szansę rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
  • swobodę pracy, możliwość kreowania własnego stylu sprzedaży,
  • elastyczne godziny pracy, a w piątki pracę do 14.00,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy SEM/SEO w Polsce,
  • kartę Mulitsport,
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne.