BRANŻE
ID:257659

Software Developer

Mok Yok IT to zespół specjalistów IT, którzy z pasją tworzą nieszablonowe rozwiązania technologiczne, dostosowane dla potrzeb i do obsługi kontrahentów. Do naszego zespołu, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko: Software Developer.

Software Developer Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

utrzymanie i rozwój wewnętrznych aplikacji webowych wspierających procesy Call Center i obsługę posprzedażową
tworzenie i projektowanie nowych skryptów oraz aplikacji webowych po stronie klienta/serwera (PHP, MySQL, JS, Ajax, REST)
współpraca z działem wdrożeń i developmentem przy tworzeniu i wycenie aplikacji webowych

Oczekujemy:

znajomości:

Framework Symfony 3.x i 5.x

PHP 7.x

MySQL/MariaDB

Doctrine

Twig

Docker, Docker Compose

composer

CSS3/HTML5

Bootstrap 3/4

Elasticsearch | Kibana

RabbitMQ

Redis

NodeJS

GIT

wzorce projektowe

SOLID

znajomości systemów Linux (dowolna dystrybucja)
standardy tworzenia kodu PSR-2
umiejętności tworzenia i korzystania z SOAP i RESTApi
umiejętności pracy w zespole i pod presją

Mile widziana znajomość Angulara i podstawowa Pythona

Oferujemy:

pracę z ambitnymi ludźmi pełnymi pasji
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
możliwość rozwoju zawodowego i awansu
elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
pakiet socjalny
uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
realizację swoich pasji i pomysłów
biuro centralne we Wrocławiu