BRANŻE
ID:241319

Serwisant klimatyzacji

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-07-12

Branża: Budownictwo / Nieruchomości, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Opis stanowiska:

Firma z branży wentylacji i klimatyzacji poszukuje pracownika do prac serwisowo – montażowych. Praca we Wrocławiu.
Obowiązki:
  • serwisowanie: urządzeń klimatyzacji i chłodniczych, kurtyn powietrznych, central wentylacyjnych;
  • montaże nowych urządzeń i instalacji.

Oczekujemy:

  • podstawowa znajomość branży HVAC;
  • dyspozycyjność, samodzielność;
  • zmysł techniczny, zapał do pracy, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie, ale jest też możliwość przyuczenia do zawodu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – uzależnione od uzyskiwanych wyników i zaangażowania;
  • umowę o pracę poprzedzoną 3 miesięcznym okresem próbnym;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz uzyskanie uprawnień branżowych