BRANŻE
ID:235844

Rossmann, kasjer-sprzedawca

Firma: ROSSMANN SDP

Stanowisko: Kasjer Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-09-14

Branża: Sprzedaż, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż, Sieci Handlowe

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Codziennie zakupy robi u nas ponad 700 tys. klientów. Nasze sklepy otwieramy zarówno w dużych miastach jak i małych miejscowościach, zawsze tuż obok naszych Klientów. Dołączenie do zespołu Rossmanna da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy z ludźmi. Jednocześnie staniesz się ekspertem w dziedzinie kosmetyków i innych drogeryjnych produktów.

Opis stanowiska:

Nasi pracownicy na tym stanowisku odpowiadają za obsługę klientów zgodną z naszymi standardami: sprawne obsługiwanie klientów przy kasie, pomoc i doradzanie podczas zakupów. Ważną częścią pracy jest również dbałość o właściwą ekspozycję towaru oraz o porządek w sklepie.
Od kandydatów oczekujemy pozytywnego nastawienia do ludzi oraz zaangażowania w wykonywane zadania.

Oczekujemy:

  • chęć do pracy
  • entuzjazm
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu;
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.