BRANŻE
ID:254004

Reception Desk Specialist

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy
odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów organizacji. Cechuje nas elastyczność, wysoka
jakość usług, dynamika działania i nastawienie na realizację celów.
Obecnie do centrali firmy, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na
stanowisko:

Nasze oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie B2 lub C1,
  • wykształcenie średnie lub w trakcie nauki (mile widziani studenci/studentki studiów zaocznych),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu
  • kontaktów, wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office.
Główne obowiązki:
  • wsparcie Zarządu we wszystkich kwestiach służbowych dot. kalendarza spotkań biznesowych,
  • wyjazdów służbowych, niezbędnej dokumentacji i innych zleconych przez bezpośredniego przełożonego,
  • kompleksowe prowadzenie recepcji biura, w tym koordynacja i obsługa wizytacji i spotkań biznesowych, prowadzenie kalendarza sal konferencyjnych,
  • organizowanie wyjazdów służbowych, administrowanie flotą samochodową,
  • dbałość o przepływ informacji i dokumentów pomiędzy poszczególnymi działami i lokalizacjami firmy,
  • archiwizowanie korespondencji oraz dokumentów,
  • realizacja drobnych zakupów na potrzeby lokalizacji (materiały biurowe i artykuły spożywcze),
  • nadawanie/odbiór paczek i korespondencji,
  • dbanie o porządek i estetykę biura,
  • wsparcie w procesie rekrutacji dla jednej ze spółek w Grupie,
  • inne dodatkowe zadania administracyjne zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze, wysoką kulturę organizacyjną i wzajemne wsparcie :)
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej, ubezpieczeń grupowych, karty rabatowej i karty Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prace w centrum wrocławskiego rynku - wszystkim dojedziesz :)