BRANŻE
ID:234775

Przedstawiciel handlowy (m/k)

Numer referencyjny: PH/WRO/0717

Opis firmy:

Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • zapewnienie oczekiwanego poziomu dystrybucji usług wynajmu sprzętu,
  • prowadzenie prezentacji maszyn i urządzeń u klientów,
  • czynny udział w akcjach promocyjnych i badaniach marketingowych oraz analiza ich efektywności.

Wymagania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • miejsce pracy: Wrocław,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • realną możliwość rozwoju,
  • pracę w zgranym zespole.