BRANŻE
ID:253116

Prowadzenie wywiadów (praca dodatkowa na telefonie, nie sprzedaż,)

Opis firmy:

CIEKAWA PRACA

Praca na 4 do 6h dziennie, która polega na telefonicznym zbieraniu opinii i ocen od firm (przedsiębiorców, managerów, specjalistów itp.).

Nie jest to sprzedaż. Pracę oferuje KERALLA RESEARCH - doświadczona agencja wykonująca profesjonalne badania marketingowe w Polsce.

Opis stanowiska:

ZDALNIE I ELASTYCZNIE

PRACA ZDALNA, wykonywana tylko w dni robocze pomiędzy 8.00 a 14 max 16 (niezbędny laptop lub komp. + dobry Internet i sumienność).

Przyjmiemy do kilku projektów lub - chętnie - na dłużej.

Oferujemy stawki wyższe niż rynek na podobnych stanowiskach, ciekawe projekty badawcze, premie.

Oczekujemy:

DLA FAJNYCH, POZBIERANYCH I ZORGANIZOWANYCH

  • Jeśli masz w sobie ciekawość typową dla dziennikarza lub socjologa, lubisz słuchać ludzi, interesuje Cię, co mają do powiedzenia, a jednocześnie szanujesz to, że dzielący się opiniami oferują Ci swój czas to obecnie szukamy właśnie takich osób.
  • Atutem będzie, doświadczenie w tzw. call center (np. w banku, leasingu, ubezpieczeniach, windykacji). Jeśli masz doświadczenie w rozmowach inicjowanych przez telefon (tylko takie tu robisz) nie boisz się prowadzić rozmów z osobami na wyższych stanowiskach, jesteś kulturalny/a i nie masz w planach przez kolejne miesiące (a może i lata) sprzedawać, windykować i odbijać korpo kartę - zapraszamy do naszego zespołu.
  • Pracujesz elastycznie, masz do dyspozycji długie wolne popołudnia, wstajesz do pracy w dni robocze, bez weekendów, wieczorów i świąt.

Oferujemy:

Jeśli jesteś otwarty/a na gigabajty informacji z całkowicie nowych obszarów biznesu, technologii i różnych sfer gospodarki, a poznawanie wywołuje dreszcz emocji i napędza do działania – to w naszym zespole masz okazję zrealizować się i rozwinąć swoje kompetencje zawodowe i intelektualnie.

Dane kontaktowe:

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

  • Wejdź najpierw na naszą stronę internetową keralla.pl I luknij co robimy
  • Aplikuj jeśli na poważnie szukasz pracy, jeśli wpisujesz się wyjściowo ww. kryteria

  • Cieszy nas każde podesłane CV (bo świadczy o chęci pracy z nami) natomiast prosimy o zrozumienie i nie odbieranie do siebie. Po prostu, jak wiele innych firm, też kontaktujemy się z częścią kandydatów.