BRANŻE
ID:243065

Projektant / Konstruktor maszyn

Firma: MGN

Stanowisko: Konstruktor

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-10-09

Branża: Produkcja / Przemysł, Elektronika / Energetyka, Nowe technologie / IT, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

MGN jest firmą, która łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w dziedzinie automatycznej identyfikacji oraz produkcji materiałów eksploatacyjnych w postaci etykiet i taśm termotransferowych. Zespół MGN to wysoko wykwalifikowani specjaliści z dziedziny automatycznej identyfikacji z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w branży. Budujemy najlepsze rozwiązania dla klientów w oparciu o najnowsze technologie AutoID, RFID, WiFi, kody kreskowe 1D i 2D oraz DPM.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • projektowanie i modelowanie maszyn, urządzeń i tworzenie ich dokumentacji konstrukcyjnej 2D i 3D,
  • projektowanie i modelowanie oprzyrządowania potrzebnego do produkcji i tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 2D i 3D,
  • nadzór nad produkcją projektowanych zespołów maszyn i urządzeń,
  • obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji, opracowywanie i nadzorowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów produkowanych przez Firmę,
  • projektowanie i wdrażanie procesów technologicznych i sprawowanie nad nimi nadzoru,
  • wsparcie innych działów w zakresie nadzoru nad technologią,
  • współpraca z technologami i inżynierami procesu/ów,
  • nadzór autorski nad wdrażaniem prototypów,
  • badanie czystości patentowej wdrażanych wyrobów (wyszukiwanie, analiza patentów oraz wzorów przemysłowych),
  • tworzenie listy komponentów i specyfikacji (EBOM).
Wymagania:
  • studenci ostatnich lat kierunków technicznych (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka)
  • znajomość zasad rysunku technicznego oraz projektowania maszyn i urządzeń,
  • znajomość oprogramowania CAD: Autodesk Inventor, Solid Edge, Catia, Pro/E
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej,
  • kreatywność, dokładność, samodzielność, sumienność, dyspozycyjność,
  • komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie,
  • pasja oraz zamiłowanie do konstruowania i projektowania,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • płatny, długoterminowy staż w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników pracy,
  • elastyczny harmonogram, który pozwoli Ci połączyć staż ze studiami,
  • po 3 miesiącach wdrożenia oferujemy dodatkowy pakiet benefitów.
  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach.

Dane kontaktowe:

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca@mgn.com.pl. W tytule prosimy podać nazwę stanowiska, na jakie Państwo aplikują.