BRANŻE
ID:275290

Programista PHP

dlaStudenta.pl

Lider wśród portali internetowych skierowanych do młodych ludzi - Mind Media Sp. z.o.o. wydawca dlaStudenta.pl oraz dlaMaturzysty.pl poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych serwisów i funkcjonalności w PHP, zgodnie ze wzorcem projektowym MVC. Dodatkowym obowiązkiem będzie kreacja, utrzymanie i optymalizacja baz danych.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość ZendFramework
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 i OOP
  • Umiejętność pracy w systemie Subversion
  • Dobra znajomość HTML5 oraz XHTML, CSS
  • Znajomość technologii AJAX
  • Znajomość MySQL oraz umiejętność projektowania baz danych
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy pod jego presją
  • Dyspozycyjność - praca w biurze 8h / 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole programistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowa o pracę / umowa zlecenie
  • System motywacji pozafinansowej

Kontakt:

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres:

z dopiskiem "PROGRAMISTA - Wrocław"

Prosimy również o dopisanie oczekiwań finansowych.

Proszę o dodanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.