BRANŻE
ID:247735

Pracuj w najnowocześniejszym centrum logistyki e-commerce

Mamy dla Ciebie pracę w najnowocześniejszym
centrum logistyki 4 lub 2 dni w tygodniu.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Dodatkowo w Randstad nagradzamy podwójnie za dobre znajomości!
Zarówno ty, jak i każda polecona przez Ciebie osoba, która rozpocznie pracę otrzymacie bonus w wysokości 750 zł. Liczba poleceń nieograniczona!

Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie 20 zł brutto/h + dodatek za pracę w nocy
  • Miesięczną premię do 15%
  • Praca na cały etat 4 dni w tygodniu lub praca na pół etatu 2 dni w tygodniu
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Twojej miejscowości! Sprawdź dokładny rozkład na naszej stronie internetowej: randstad.link/amazonbielany
  • Obiad za złotówkę
  • Kartę sportową, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Ukończonych 18 lat
  • ">Chęć oraz motywację do pracy
  • ">Sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
">Twoje zadania będą proste i opanujesz je w krótkim czasie:
  • Komplementowanie oraz sortowanie zamówień
  • Pobieranie i odbieranie zamówień
  • Rozpakowywanie i skanowanie produktów

Nie czekaj, aplikuj już dziś i ciesz się stabilnym zatrudnieniem! Zadzwoń i umów się na spotkanie rekrutacyjne: 697 411 416 lub 22 454 44 44

*zgodnie z rachunkiem dostępnym w agencji Randstad.

Randstad Polska (nr licencji 47). Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania".
Randstad Polska Sp. z o.o. (nr licencji 47)

Mamy dla Ciebie pracę w najnowocześniejszym centrum logistyki. 4 lub 2 dni w tygodniu.
pracuj w Amazonnajwiększym centrum logistyki e-commerce w Polsce!

Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie 20 zł brutto/h + dodatek za pracę w nocy

  • Chęć oraz motywację do pracy
  • Sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków