BRANŻE
ID:254113

Pracownik sklepu Internetowego Przygotowywanie Towaru do Wysyłki

Opis firmy:

Sklep internetowy MarketBio.pl jest prowadzony przez firmę ADAKA

Kim jesteśmy?

MarketBio.pl – to jeden z największych sklepów internetowych ze zdrową żywnością i kosmetykami w Polsce. W 2018 roku zostaliśmy uznani przez ranking Ceneo za najlepszy sklep internetowy w kategorii Styl Życia. Już od ponad 7 lat dostarczamy naszym Klientom produkty zdrowe i najwyższej jakości, a ponieważ nasza sprzedaż z roku na rok rośnie, poszukujemy wytrwałych i zmotywowanych osób, nastawionych na sukces!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.marketbio.pl

Opis stanowiska:

Jeśli lubisz mieć wpływ na rozwój firmy, w której pracujesz, nudzi Cię praca biurowa, szukasz pracy w rodzinnej firmie poza korporacją to zapraszamy, dołącz do zespołu naszych Magazynierów!

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku
Picker, Packer, Sprawdzanie dostaw.

Miejsce pracy: Wrocław-Maślice (okolice Stadionu Miejskiego)

Dlaczego warto do nas dołączyć?:
  • Jesteśmy jednym z największych sklepów ze zdrowymi produktami w Polsce i cały czas się rozwijamy
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, w trybie jednozmianowym
  • Nasz magazyn znajduje się w dogodnej lokalizacji, w dzielnicy Wrocław-Fabryczna, gdzie dojeżdża komunikacja miejska
  • Jesteśmy jednym z liderów wśród sklepów internetowych ze zdrową żywnością
  • Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem
  • Zaczynamy pracę o godzinie 7, aby wcześniej skończyć i mieć czas dla siebie lub najbliższych. W poniedziałki i wtorki pracujemy po 9 godzin, w środy i czwartki po 8, a w piątki po 6 godzin aby już w piątek o 13 rozpocząć weekend!
  • Sprzedajemy wdzięczny towar
Co będzie należało do Twoich obowiązków?:
  • sprawdzanie dostaw (przeliczanie towaru, spisywanie terminów przydatności, rozlokowywanie towarów na półkę)
  • szykowanie towarów do wysyłki (pickowanie), czyli zbieranie towarów z półek na podstawie złożonego zamówienia
  • pakowanie towarów do wysyłki (pack)
  • współpraca z przewoźnikami, wydawanie i odbieranie przesyłek
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, układanie kartonów, przetwarzanie kartonów
  • kontrola towaru magazynowego
Kogo szukamy?:
Szukamy osób optymistycznych. Liczy się dla nas szybkość, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie. Zależy nam na pracownikach, którzy będą chętni do samorozwoju i rozwoju firmy.

Nasze pozostałe oczekiwania to:
  • Status studenta
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie lub w sklepie
Co oferujemy?:
  • Umowę zlecenie (tylko dla osób ze statusem studenta)
  • Atrakcyjną premię uznaniową uzależnioną od zaangażowania
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Nagrody miesięczne dla najlepszych pracowników
  • Bony na Święta Bożego Narodzenia
  • Rabat na zakupy w naszym sklepie
  • Nagrody roczne dla najlepszych pracowników
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Wodę butelkowaną przez cały rok
  • Yerba mate do popijania w trakcie pracy
Nowość – Czekoladowe Poniedziałki – częstujemy Pracowników ekologiczną czekoladą w poniedziałki

Etapy rekrutacji:
  • po przeczytaniu ogłoszenia prosimy o przesłanie w odpowiedzi na ogłoszenie swojego CV
  • zadzwonimy do wybranych kandydatów, żeby przeprowadzić wstępną rekrutację
  • Jeśli wstępna rekrutacja się powiedzie zaprosimy kandydata na rozmowę rekrutacyjną do naszej siedziby