BRANŻE
ID:246759

Pracownik recepcji (praca na zastępstwo)

Numer referencyjny: a0t5800000ZtPCSAA3

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • odbieranie połączeń telefonicznych,
  • przyjmowanie gości, wydawanie kart wejściowych,
  • odbieranie i zamawianie przesyłek kurierskich,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • drobne prace administracyjne np. zgłaszanie awarii.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • obsługa komputera (MS Office: Word, Excel; poczta gmail),
  • chęć podjęcia pracy na zastępstwo,
  • mile widziany status ucznia / studenta.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • pracę w centrum Wrocławia (blisko placu Jana Pawła II),
  • miłą atmosferę w pracy,
  • stawkę: 17 zł brutto za godzinę pracy,
  • godziny pracy: od 8:00 lub 9:00 do 16:15 lub 17:15,
  • zatrudnienie w okresie 27.05.2019 - 11.08.2019.

Obowiązki:
- odbieranie połączeń telefonicznych,
- przyjmowanie gości, wydawanie kart wejściowych,
- odbieranie i zamawianie przesyłek kurierskich,
- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
- drobne prace administracyjne np. zgłaszanie awarii.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- obsługa komputera (MS Office: Word, Excel; poczta gmail),
- chęć podjęcia pracy na zastępstwo,
- mile widziany status ucznia / studenta.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
- pracę w centrum Wrocławia (blisko placu Jana Pawła II),
- miłą atmosferę w pracy,
- stawkę: 17 zł brutto za godzinę pracy,
- godziny pracy: od 8:00 lub 9:00 do 16:15 lub 17:15,
- zatrudnienie w okresie 27.05.2019 - 11.08.2019.