BRANŻE
ID:241967

Pracownik produkcyjny

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-08-10

Branża: Informatyka / Internet, Produkcja / Przemysł, Telekomunikacja, Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:7 - 15
  • wtorek:7 - 15
  • środa:7 - 15
  • czwartek:7 - 15
  • piątek:7 - 15

Opis firmy:

Firma istnieje na rynku od 2001. Zajmuje się produkcją anten do sieci bezprzewodowych.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za składanie i pakowanie produktów firmy.

Oczekujemy:

  • chęci i zapału do pracy
  • rzetelności i dokładności przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • punktualności
  • zdolności manualnych
  • mile widziane doświadczenie przy montażu elektroniki lub artykułów gospodarstwa domowego

Oferujemy:

  • pacę w młodym, rozwijającym się zespole
  • prace na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • system motywacyjny w postaci multikarnetów