BRANŻE
ID:241353

Pracownik produkcji- pakowanie kosmetyków, PRACA NA WAKACJE OD ZARAZ

Opis firmy:

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL) , doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.
Dla międzynarodowej firmy, lidera w branży usług pakowania szukamy osób chętnych do pracy bez doświadczenia. Nasze aktualne zapotrzebowanie to 50 osób do zatrudnienia od zaraz.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna

Zadania:
pakowanie lekkich produktów kosmetycznych,
praca w pozycji stojącej przy linii pakującej.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • sprawność fizyczna, manualna,
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany w godz. 6-14 i 14-22,
  • ukończone 18 lat,
  • nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawka (13,70 do 16,70 brutto/godz)
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00 i 14.00-22.00),
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • łatwą pracę, niewymagającą doświadczenia
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko oraz otrzymania dodatku za obejmowane stanowisko,
  • możliwość podjęcia pracy tylko na wakacje.