BRANŻE
ID:255345

Pracownik produkcji medycznej (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sO4vEQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • montaż elementów wyrobów medycznych,
  • praca przy urządzeniach (bez ingerencji w ich układy sterowania),
  • transport ręczny (do 12 kg w pracy stałej),
  • organizacja pracy,
  • przewaga pracy stojącej.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji min. rok,
  • bardzo dobry wzrok,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • zdolności manualne,
  • skrupulatność.
Oferujemy:
  • atrakcyjną premię,
  • dodatek za zmianę nocną,
  • dodatek za drugą zmianę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwości rozwoju.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV lub kontakt pod numerem tel. 605 123 562.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:montaż elementów wyrobów medycznych,
praca przy urządzeniach (bez ingerencji w ich układy sterowania),
transport ręczny (do 12 kg w pracy stałej),
organizacja pracy,
przewaga pracy stojącej.

Wymagania:doświadczenie w pracy na produkcji min. rok,
bardzo dobry wzrok,
dobra kondycja fizyczna,
zdolności manualne,
skrupulatność.

Oferujemy:atrakcyjną premię,
dodatek za zmianę nocną,
dodatek za drugą zmianę,
pracę w przyjaznej atmosferze,
możliwości rozwoju.