BRANŻE
ID:235755

Pracownik obsługi klienta

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-09-08

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Poszukujemy osoby do pracy na samodzielnym stanowisku obsługi klienta w INTERNET CAFE i Centrum Druku.

Opis stanowiska:

Samodzielne stanowisko pracy.

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy.
  • Dyspozycyjności w godzinach 16-:00 23:00 oraz/lub weekendy.
  • Samodzielności.
  • Sumienności przy wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków.
  • Predyspozycji do szybkiego uczenia się.
  • Biegłej obsługi komputera oraz obsługi Pakietu Microsoft Office.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność adaptacji do nowych rozwiązań programowych i technicznych

Oferujemy:

  • Szkolenie z zakresu działalności.
  • Podnoszenie umiejętności interpersonalnych na zasadzie obsługi klienta obcojęzycznego.
Mile widziane:
  • Podstawy obsługi programów PHOTOSHOP i COREL DRAW.
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów natury technicznej i programowej