BRANŻE
ID:261351

Pracownik obsługi kina (Bielany) praca dla studentów

Praca w Kinie Helios w Aleja Bielany!
Nr ref. ogłoszenia: OBS/WRO/2021
Miejsce pracy: Galeria Aleja Bielany

OFERUJEMY:
  • Zdobywanie doświadczenia w Spółce z uznaną pozycją na rynku;
  • Współpracę w dużym i aktywnym zespole;
  • Elastyczne godziny świadczenia usług;
  • Możliwość uczestnictwa w programie Multisport;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenia;

WYMAGAMY:
  • Dyspozycyjności;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Komunikatywności;
  • Dokładności i sumienności;
DODATKOWO:
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie atutem;
  • Mile widziany potwierdzony status ucznia lub studenta;
NA CZYM POLEGAJĄ ZADANIA W NASZYM ZESPOLE:
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta;
  • Obsługa kas biletowych, baru i kawiarni;
  • Utrzymywanie czystości kina;
Wszystkich zainteresowanych pracą (mile widziani studenci i uczniowie do 26 roku życia) prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kina rekrutacja.wroclaw@helios.pl.
W temacie wiadomości prosimy umieścić nr ref. ogłoszenia.

Nie zapomnij umieścić klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helios S.A. zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji przez okres 1 roku od dnia otrzymania aplikacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”