BRANŻE
ID:244649

Pracownik magazynowy

Numer referencyjny: a0t5800000Fc7WLAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2019-01-07

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • przepakowywanie produktów z kartonów do baków,
  • transport ręczny wózkiem paletowym,
  • prace magazynowe.
Wymagania:
  • możliwość pracy w systemie trzyzmianowym,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane, choć niekonieczne.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki 3030 zł brutto za miesiąc + dodatki do pracy zmianowej (za drugą oraz trzecią zmianę), premie uznaniowe ze strony klienta do 20%,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
  • możliwość nadgodzin w soboty,
  • opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego,
  • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
  • darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
  • możliwość pracy z najlepszymi w branży,
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (firma mieści się przy Wrocławskim Parku Technologicznym).

Obowiązki:przepakowywanie produktów z kartonów do baków,
transport ręczny wózkiem paletowym,
prace magazynowe.

Wymagania:możliwość pracy w systemie trzyzmianowym,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane, choć niekonieczne.

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne zarobki 3030 zł brutto za miesiąc + dodatki do pracy zmianowej (za drugą oraz trzecią zmianę), premie uznaniowe ze strony klienta do 20%,
pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
możliwość nadgodzin w soboty,
opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego,
pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
możliwość pracy z najlepszymi w branży,
łatwy dojazd komunikacją miejską (firma mieści się przy Wrocławskim Parku Technologicznym).