BRANŻE
ID:241334

Pracownik biurowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OajkJAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • obsługa komputera,
  • praca z dokumentacją (archiwizacja, skanowanie, przekazywanie do odpowiednich działów firmy),
  • obsługa gości firmy,
  • prace asystencko-administracyjne związane z funkcjonowaniem firmy.
Wymagania:
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • obsługa pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, na pełen etat,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie, bez pośrednictwa agencji,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00,
  • atrakcyjną stawkę,
  • pakiet medyczny, sportowy, premie.

Obowiązki:obsługa komputera,
praca z dokumentacją (archiwizacja, skanowanie, przekazywanie do odpowiednich działów firmy),
obsługa gości firmy,
prace asystencko-administracyjne związane z funkcjonowaniem firmy.

Wymagania:co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
dobra organizacja pracy,
obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:umowę o pracę, na pełen etat,
zatrudnienie bezpośrednio w firmie, bez pośrednictwa agencji,
pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00,
atrakcyjną stawkę,
pakiet medyczny, sportowy, premie.