BRANŻE
ID:256956

Pracownik biurowy

Firma: Polkos

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-05-21

Branża: Produkcja / Przemysł, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2800 do 3500 PLN netto miesięcznie

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

POLKOS Sp. z o.o. zajmuje się obróbką metali oraz tworzeniem konstrukcji stalowych.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm i zakładów przemysłowych jak i osób prywatnych.

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

- wystawianie, katalogowanie i archiwizacja faktur,

- telefoniczna obsługa klienta,

- obsługa sprzętów biurowych,

- przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów,

- przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych,

- komunikacja z innymi firmami i partnerami,

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich),

- dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,

- zamawianie materiałów biurowych,

Oczekujemy:

Poszukujemy odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko pracownika biurowo-terenowego.

Od kandydata na pracownika wymagamy:

- dobrej obsługi komputera i pakietu MS Office,

- języka angielskiego na poz. średniozaawansowanym,

- prawo jazdy kat.B,

- bardzo dobrej organizacji pracy,

- miłej aparycji i komunikatywności,

- odpowiedzialności i terminowości.

Oferujemy:

Pracę w młodej rozwijającej się firmie międzynarodowej.