BRANŻE
ID:245181

Pracownik Gastronomii (1/2 lub 3/4 etatu)

Pracownik Gastronomii (1/2 lub 3/4 etatu),
IKEA Retail, Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

W IKEA Food dbamy o to, aby nie tylko zakupy były przyjemnością, dlatego codziennie serwujemy naszym gościom ich ulubione dania. Jeśli jesteś zorganizowany i lubisz pracę z klientem oraz w zespole, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa na nową wiedzę, inicjatywa oraz zainteresowanie branżą gastronomiczną będą dodatkowymi plusami.

Jako Pracownik Gastronomii będziesz przede wszystkim:
  • dbać o jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację menu,
  • przygotowywać i serwować posiłki w Restauracji dla klientów oraz w Restauracji pracowniczej,
  • inicjować rozmowy z klientami i obsługiwać ich z troską i uwagą, dzieląc się swoją wiedzą o serwowanych daniach,
  • pracować w trybie zmianowym oraz w weekendy.

Niezależnie od wymiaru etatu, czekają na Ciebie, m.in:
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie min. 20 PLN brutto za godzinę (dla 1/2 etatu minimalne wynagrodzenie miesięczne wyniesie ok. 1 680 PLN brutto, a dla 3/4 etatu to ok. 2 520 PLN brutto),
  • roczny system premiowy, opieka medyczna, plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • zniżka pracownicza, dofinansowanie posiłków, codziennie świeże owoce,
  • możliwość wyboru benefitów (np. karty MultiSport)
  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, etc.

Praca w IKEA Food to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Mamy tutaj realny wpływ na zmianę i ciągle szukamy nowych sposobów działania, które pomogą nam usprawnić codzienną pracę. Dołączając do IKEA, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju na Twoich zasadach – w końcu to #TyJesteśZmianą.

Sprawdź więcej szczegółów i aplikuj do 14.02.2019

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy! W IKEA wiemy, że trudno robić zakupy będąc głodnym i dlatego w naszych sklepach oferujemy klientom pyszne posiłki w dobrych cenach. Jeżeli jedzenie to Twoja pasja – dołącz do nas!
O Tobie:
  • Gastronomia to Twoja pasja,
  • Praca z ludźmi daje Ci energię,
  • Lubisz i chcesz obsługiwać klientów,
  • Jesteś dynamiczny i najlepiej czujesz się pracując w zespole, w różnorodnym środowisku,
  • Chcesz pracować wtedy, gdy potrzebują Cię nasi klienci – na różne zmiany i w weekendy.

O stanowisku:
  • Jako pracownik gastronomii sprawiasz, że nasi klienci się uśmiechają i chętnie wracają do IKEA. Twoim celem jest zapewnienie, wraz z całym zespołem, przyjemnej atmosfery i oferowanie jedzenia, któremu nie można się oprzeć!
  • Twoje zadania:
  • obsługa klientów z pasją, entuzjazmem i radością i poprzez to dbanie o najlepsze możliwe doświadczenie z pobytu w IKEA
  • oferowanie klientom świeżego, doskonałej jakości jedzenia np. podawanie słynnych na całym świecie klopsików kotbullar albo kultowych hot dogów
  • ciągłe uczenie się o oferowanych potrawach, a także dzielenie się swoją wiedzą z klientami i współpracownikami

Chcemy:
  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu –nie wymagamy wykształcenia gastronomicznego, będziemy doceniać Twoją pasję i osiągnięcia, wprowadzimy Cię do pracy i nauczymy wszystkiego
  • stworzyć dla Ciebie ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj tutaj.