BRANŻE
ID:242436

Pracownik Gastronomii

Pracownik Gastronomii (różne wymiary etatu),
IKEA Retail, Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy! W IKEA wiemy, że trudno robić zakupy będąc głodnym i dlatego w naszych sklepach oferujemy klientom pyszne posiłki w dobrych cenach. Jeżeli jedzenie to Twoja pasja – dołącz do nas!

O Tobie:
  • Gastronomia to Twoja pasja,
  • Praca z ludźmi daje Ci energię,
  • Lubisz i chcesz obsługiwać klientów,
  • Jesteś dynamiczny i najlepiej czujesz się pracując w zespole, w różnorodnym środowisku,
  • Chcesz pracować wtedy, gdy potrzebują Cię nasi klienci – na różne zmiany i w weekendy.
O stanowisku:
Jako pracownik gastronomii sprawiasz, że nasi klienci się uśmiechają i chętnie wracają do IKEA. Twoim celem jest zapewnienie, wraz z całym zespołem, przyjemnej atmosfery i oferowanie jedzenia, któremu nie można się oprzeć!
Twoje zadania:
  • obsługa klientów z pasją, entuzjazmem i radością i poprzez to dbanie o najlepsze możliwe doświadczenie z pobytu w IKEA
  • oferowanie klientom świeżego, doskonałej jakości jedzenia np. podawanie słynnych na całym świecie klopsików kotbullar albo kultowych hot dogów
  • ciągłe uczenie się o oferowanych potrawach, a także dzielenie się swoją wiedzą z klientami i współpracownikami
 Chcemy:
  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu –nie wymagamy wykształcenia gastronomicznego, będziemy doceniać Twoją pasję i osiągnięcia, wprowadzimy Cię do pracy i nauczymy wszystkiego
  • stworzyć dla Ciebie ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj tutaj.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Pracownik Gastronomii (różne wymiary etatu), IKEA Retail, Wrocław

O Tobie:

  • Jako pracownik gastronomii sprawiasz, że nasi klienci się uśmiechają i chętnie wracają do IKEA. Twoim celem jest zapewnienie, wraz z całym zespołem, przyjemnej atmosfery i oferowanie jedzenia, któremu nie można się oprzeć!