BRANŻE
ID:235730

Praca w gastronomii - mile widziani studenci

Firma: Compass Group Poland

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-09-07

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Compass Group Poland to międzynarodowa firma gastronomiczna zajmująca się żywieniem zbiorowym. Prowadzimy ponad 100 kantyn pracowniczych na terenie całej Polski żywiąc pracowników zarówno małych zakładów jak i ogromnych fabryk.

Dołączenie do naszego zespołu pozwoli Ci na zdobycie cennego doświadczenia i nowych umiejętności

Obecnie poszukujemy
PRACOWNIKA GASTRONOMII

Opis stanowiska:

Wymagania:
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kelnera / kelnerki / bufetowej / pracownika kuchni

Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy
  • profesjonalne szkolenia
  • bezpłatne posiłki pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Główne zadania pracownika obsługi klienta
  • obsługa bufetu, nakładanie i wydawanie obiadów
  • w razie potrzeby przygotowywanie i obsługa cateringów
  • pomoc na kuchni

Główne zadania pracownika kuchni
  • przygotowywanie surówek, kanapek i deserów

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 / 11-19

Lokalizacja - Wrocław ul. Kowalska- budynek 3M.
Świetny dojazd z Pl. Kromera. Autobusem- 12 min, Sępolno autobusem 10 min.+ bezpłatny autobus dla pracowników (Kromera/Kwidzińska/Korona)