BRANŻE
ID:243285

Praca na Jarmarku Bożonarodzeniowym! Sprzedaż grzanego wina.

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-10-21

Branża: Sprzedaż, Gastronomia / Catering, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Wynagrodzenie: 17 PLN netto na godzinę

Opis stanowiska:

Praca przy sprzedaży grzanego wina na wrocławskim Rynku podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Praca od 23 listopada do 31 grudnia w przedziale czasowym 9.00-22.00.

Grafik dostosowany do dyspozycyjności.
Możesz pracować tylko w weekendy, bądź w tygodniu - grafik dostosujemy do Twoich zajęć na uczelni.

Oczekujemy:

  • komunikatywności,
  • uśmiechu,
  • odpowiedzialności,
  • chęci do pracy,
  • pozytywnego nastawienia :)

Oferujemy:

Praca w młodym zespole, przyjaznej i serdecznej atmosferze.
Wynagrodzenie satysfakcjonujące i zależne od Waszej dyspozycyjności.

Stawka godzinowa 13 -17zł netto uzależniona od ilości przepracowanych godzin.

Im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz.

Extra wynagrodzenie w Sylwestra i Święta! Do 40 zł/h