BRANŻE
ID:236910

Praca jako kierowca UBER

Opis stanowiska:

Oferuję pracę dla kierowcy z prawem jazdy kat. B na terenie Wrocławia

WYMAGANIA
  • minimum 19 lat i 1 rok praktycznego doświadczenia w prowadzeniu pojazdu.
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaświadczenie o niekaralności i ilości punktów karnych
  • -wspólnie ustalona i zadeklarowana ilość godzin do wyjeżdżenia.
  • nastawienie na pozytywną, uczciwą i rozwojową współpracę.

OFERUJEMY
  • pojazdy z 2017 (Opel Astra, Skoda Rapid) od 350 zł na osobę/ tydzień
  • wspólnie obliczone i zaplanowane i zrealizowane wypłaty
  • różne formy współpracy (prowizja, najem, partner, inne)
  • masz swój samochód i chcesz z niego korzystać na lepszych warunkach?
  • wynagrodzenie od 3000 do 5000
  • karty paliwowe

Porozmawiajmy !

ТРЕБОВАНИЯ
  • минимум 19 лет и 1 год практического опыта вождения.
  • несудимость
  • свидетельство о судимости и количестве штрафных очков
  • количество часов работы, которые должны быть согласованы с нами
  • сосредоточиться на позитивном, честном развитии сотрудничества.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  • автомобили с 2017 года (Opel Astra, Skoda Rapid) от 350 злотых за человека в неделю
  • совместно рассчитанные и запланированные выплаты
  • различные формы сотрудничества (комиссия, аренда, партнер, другие)
  • У вас есть машина и вы хотите использовать ее на лучших условиях?

Можем обсудить!