BRANŻE
ID:244276

Praca dla studenta prawa

Firma: Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Płudowski

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-12-12

Branża: Prawo / Administracja, Administracja biurowa, Praktyki / Staże

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Płudowskiego poszukuje studenta do pomocy w bieżącej obsłudze spraw.

Kancelaria jest  innowacyjną firmą na rynku usług prawnych specjalizującą się w udzielaniu pomocy osobom pozwanym w elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU).

Opis stanowiska:

Poszukujemy młodej, ambitnej wyrażającej chęć rozwoju zawodowego osoby, która pomoże nam w bieżącej obsłudze spraw. Do jej podstawowych zadań należeć będzie monitorowanie spraw na etapie sądowym (w formie telefonicznej oraz za pomocą Portali Informacyjnych), a także pisanie prostych pism procesowych.

Oczekujemy:

- ukończony co najmniej I rok studiów prawniczych lub administracji (preferowany tryb wieczorowy)

- skrupulatność i odpowiedzialność

- dobra organizacja czasu pracy

- umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office

- praca 3-4 dni w tygodniu w godzinach 8-14 (70-100 godzin miesięcznie)

Oferujemy:

- odpłatną pracę w oparciu o umowę zlecenie

- własne, samodzielne stanowisko pracy

- pracę w przyjaznym, młodym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego.