BRANŻE
ID:259344

Praca dla miłośnika kawy i konesera czekolady.

Firma: Karmello Chocolatier SP. Z o.o.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-09-09

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 1000 do 1500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

  Karmello Chocolatier to powstała w 2010 roku polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, ręcznie produkowane wyroby czekoladowe, które dostępne są w sklepie internetowym oraz stacjonarnych sklepach firmowych. Posiadamy własną sieć sprzedaży detalicznej, którą rozbudowujemy, otwierając nowe punkty handlowe. Dynamiczny rozwój firmy wynika z naszego zamiłowania do czekolady. Kawa i czekolada stanowią nierozerwalny duet.W palarni kawy Karmello w Bielsku-Białej przy manufakturze czekolady szykujemy dla Ciebie Twoją ulubioną codzienną kawę.

Opis stanowiska:

U nas zajmować się będziesz:

1 Sprzedażą, przygotowaniem i wydawaniem produktów dostępnych w kawiarni (kaw, czekolad);

2. Obsługą programu kasowego/ terminala (w tym wystawianiem faktur),kontrolą gotówki w kasie (przyjmowaniem i rozliczaniem płatności);

3. Przyjmowaniem i sprawdzaniem dostaw;

4. Dbaniem o dobrą ekspozycję produktów i kontrolę terminu ich ważności;

5. Obsługą klientów zgodnie ze standardami firmy;

6. Utrzymaniem czystości na terenie kawiarni i swoim stanowisku pracy;

7. Obsługą i czyszczeniem wszystkich urządzeń kawiarni - zmywarki, blendera, wyciskarki do owoców, ekspresu do kawy, opiekacza;

8. Sprawdzaniem stanów magazynowych (przeprowadzanie inwentaryzacji cyklicznych i rocznych)

Oczekujemy:

1. Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna i szukasz pracy na dłuższy okres czasu;

2. Masz doświadczenie w pracy w gastronomii;

3. Masz podejście sprzedażowe - wiesz, jak dbać o rotację towaru, „duży" koszyk;

4. Potrafisz świetnie organizować swoją pracę (podzielność uwagi, wielozadaniowość);

5. Lubisz pracę w zmiennym środowisku i wyzwania;

6. Posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych;

7. Znasz się na obsłudze kasy fiskalnej i terminala;

8. Lubisz pracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty;

Oferujemy:

Pracę na umowę zlecenie w przyjaznym i pozytywnie nastawionym otoczeniu. Elastyczne godziny pracy(minimum miesięczne do wypracowania 70h). Dodatkowy system premiowy. Darmową kawę na miły początek każdego dnia pracy. Zniżki pracownicze.