BRANŻE
ID:252533

Młodszy specjalista ds. realizacji projektów zagranicznych

Opis firmy:

Poszukujesz pracy biurowej z językiem niemieckim?

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe pracując w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym?

Stwórz z nami zespół, pracuj w gronie wykwalifikowanych pracowników i zbuduj swój kolejny etap kariery!

Jesteś studentem studiów niestacjonarnych? To praca idealna dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy do naszego biura we Wrocławiu:

Młodszego specjalisty ds. realizacji projektów zagranicznych

Opis stanowiska:

Twoje przyszłe zadania to m.in.:

  • rezerwacja hoteli na terenie Niemiec,
  • telefoniczna weryfikacja znajomości języka niemieckiego,
  • wsparcie teamów zagranicznych w procesie realizacji projektów,
  • współpraca z innymi działami (księgowość, personalny, IT)
  • obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy.

Oczekujemy:

  • znasz j. niemiecki,
  • masz wykształcenie min. średnie,
  • znasz podstawy pakietu Microsoft Office,
  • cechuje Cię obowiązkowość, komunikatywność i samodzielność w działaniu.
  • Resztę pokażemy Ci sami!

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00,
  • wsparcie ze strony zespołu i szkolenia, które przygotują Cię do pracy,
  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.