BRANŻE
ID:242163

Płatny staż 2000 zł netto - pomoc przy rozliczaniu projektów unijnych

Firma: Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki

Stanowisko: Stażysta Stażystka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-08-23

Branża: Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 2000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki poszukuje pracownika do pomocy przy finansowym rozliczaniu projektów unijnych - płatny staż 2000 zł netto

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy finansowym rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 r. (wprowadzanie faktur do Excela i systemu SL2014),
  • weryfikowanie wniosków o płatność z zaksięgowanymi kosztami;
  • opisywanie dokumentów księgowych zgodnie z wymogami instytucji finansujących, tworzenie nadruków na dokumentach;
  • przygotowanie dokumentacji finansowej do kontroli projektów przez Instytucje Pośredniczące;
  • porządkowanie dokumentacji projektowej;
  • współpraca z koordynatorami w zakresie pozyskiwania danych do opisów faktur;
  • kontakt z biurem rachunkowym w kwestiach dotyczących numerów księgowych, dzienników księgowań, zestawień kosztów itp.
  • kserowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej,

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (finanse, księgowość, rachunkowość, administracja) - dyspozycyjność 8h/dziennie,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów;
  • samodzielność przy wykonywaniu obowiązków;
  • dokładności i skrupulatności,
  • dynamizmu i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • ciekawości i chęci do samodzielnej nauki nowych zagadnień,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (szczególnie Excel, Word) oraz urządzeń biurowych,
  • mile widziana znajomość:
  1. Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 oraz
  2. Podręcznik Beneficjenta SL2014,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę we Wrocławiu,
  • Realne szanse na zatrudnienie po staży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole