BRANŻE
ID:246407

Piekarnia Jul-Ka zatrudni sprzedawców oraz pomoc sprzedawcy

Opis firmy:

Piekarnia Jul-Ka to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem, której misją jest produkcja pieczywa najwyższej jakości, aby zadowolić podniebienia nawet najbardziej wymagających Klientów. Stosując nowoczesne technologie oraz bazując na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach i wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników ciągle udoskonalamy nasze produkty.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Wykładanie towarów na sali sprzedaży
  • Dbałość o wizerunek sklepu, czystość i porządek

Oczekujemy:

  • Uczciwości i zaangażowania
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wyrobienia)
  • Umiejętności pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w handlu mile widziane, ale niewymagane – wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

  • Stabilną i dobrze płatną pracę na umowę o pracę lub umowę zlecenie – decyzja należy do Ciebie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premie i bony świąteczne, paczki dla dzieci, pożyczki, deputat)
  • Dobrą atmosferę pracy i zespół, który na Ciebie czeka
  • Przyjazny proces wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych