BRANŻE
ID:247099

Pakowacz/Pracownik magazynu (k/m) (praca wakacyjna)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOrKpQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • pakowanie kartonów,
  • przewożenie palet przy pomocy wózka paletowego,
  • wsparcie operatorów produkcji.
Wymagania:
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej,
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trzech zmian (6-14, 14-22, 22-6),
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz do 5.08.2019.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie, która przyczynia się do ratowania życia,
  • zarobki: 3000 zł brutto miesięcznie podstawy, do 20% premii, dodatki do pracy zmianowej (za II oraz III zmianę),
  • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
  • darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
  • możliwość pracy z najlepszymi w branży,
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (mieścimy się przy Wrocławskim Parku Technologicznym).

Obowiązki:
- pakowanie kartonów,
- przewożenie palet przy pomocy wózka paletowego,
- wsparcie operatorów produkcji.

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej,
- możliwość podjęcia pracy w systemie trzech zmian (6-14, 14-22, 22-6),
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz do 5.08.2019.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat,
- pracę w firmie, która przyczynia się do ratowania życia,
- zarobki: 3000 zł brutto miesięcznie podstawy, do 20% premii, dodatki do pracy zmianowej (za II oraz III zmianę),
- pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
- darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
- możliwość pracy z najlepszymi w branży,
- łatwy dojazd komunikacją miejską (mieścimy się przy Wrocławskim Parku Technologicznym).