BRANŻE
ID:267632

PRACOWNIK MARKETINGU

Miejsce pracy: Wrocław

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

The Pricing analyst works in the Revenue Management group which is part of
the marketing department, and reports to  Pricing Team Leader. She/he has
the responsibility to analyze day to day bids, provide feedback to and liaise with sales people to better understand the reasons for the request and the opportunity.  She/he works on improving the usage of various Revenue Management tools, i.e. discount guidelines and pricing templates; get acquainted with different Revenue Management tactics like Tiers and minimums.

What do we need from you?
  • Good spoken English,
  • Multi-tasking and flexibility,
  • Strong analytical skills,
  • Eye for detail and results oriented,
  • Self-motivated to achieve deadlines in a target driven environment,
  • Strong in MS Excel,
  • At least 6 month employment track at current position in GBS(only for internal candidates).

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania zachęcamy do przesyłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

Główna lokalizacja: WROCLAW, Polska

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.