BRANŻE
ID:246608

Osoba sprzątająca (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OatZnAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • odkurzanie powierzchni sklepu,
  • mycie podłóg/blatów, ścieranie kurzy,
  • sprzątanie toalet,
  • inne czynności związane z utrzymaniem czystości.
Wymagania:
  • możliwość podjęcia współpracy w godzinach od 9:00 do 13:00, czasami do 14:00,
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku,
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej.
Oferujemy:
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • pracę w centrum Wrocławia (okolice ul. Kazimierza Wielkiego),
  • współpracę z uznaną, międzynarodową firmą kosmetyczną,
  • miłą atmosferę w pracy.

Obowiązki:
- odkurzanie powierzchni sklepu,
- mycie podłóg/blatów, ścieranie kurzy,
- sprzątanie toalet,
- inne czynności związane z utrzymaniem czystości.

Wymagania:
- możliwość podjęcia współpracy w godzinach od 9:00 do 13:00, czasami do 14:00,
- możliwość pracy od poniedziałku do piątku,
- możliwość podjęcia pracy fizycznej.

Oferujemy:
- możliwość długoterminowej współpracy,
- współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
- pracę w centrum Wrocławia (okolice ul. Kazimierza Wielkiego),
- współpracę z uznaną, międzynarodową firmą kosmetyczną,
- miłą atmosferę w pracy.