BRANŻE
ID:255288

Opiekunka

Opis stanowiska:

Żłobek niepubliczny na Sołtysowicach zatrudni opiekunkę.

Zakres obowiązków:
  • opieka nad dziećmi, zapewnienie im bezpieczeństwa, karmienie, przewijanie
  • organizacja zabaw i zajęć ogólnorozwojowych
  • współpraca z rodzicami

Pożądane kwalifikacje:
  • wykształcenie kierunkowe (edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, pielęgniarstwo, położnictwo) lub inne kwalifikacje uprawniające do pracy w żłobku, np. kurs, roczne doświadczenie w pracy z dziećmi
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi
  • odpowiedzialność, cierpliwość, empatia, podzielność uwagi, wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • komfortowe warunki pracy (nowy, dobrze wyposażony budynek)
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjny system motywacyjny

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

biuro@akademiausmiechu.wroclaw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."