BRANŻE
ID:245491

Operator produkcyjno-transportowy

Numer referencyjny: a0t5800000ZtAtTAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2019-03-01

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • codzienna kontrola działania urządzeń oraz jakości produktu, pobieranie próbek,
  • oznakowywanie, pakowanie, układanie produktu na paletach, foliowanie,
  • kontrola ilościowa opakowań, etykiet,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • prace porządkowe,
  • transport produktów wózkiem paletowym lub widłowym.
Wymagania:
  • podstawowa obsługa komputera,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (lub chęć ich wyrobienia w ramach współpracy),
  • chęć do pracy fizycznej,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne zarobki oraz premie uznaniowe,
  • możliwość wyrobienia uprawnień do obsługi wózków widłowych finansowany przez pracodawcę,
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej,
  • pracę w miłej atmosferze.

Obowiązki:obsługa urządzeń produkcyjnych,
codzienna kontrola działania urządzeń oraz jakości produktu, pobieranie próbek,
oznakowywanie, pakowanie, układanie produktu na paletach, foliowanie,
kontrola ilościowa opakowań, etykiet,
prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
prace porządkowe,
transport produktów wózkiem paletowym lub widłowym.

Wymagania:podstawowa obsługa komputera,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (lub chęć ich wyrobienia w ramach współpracy),
chęć do pracy fizycznej,
umiejętność pracy w grupie,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę na pełen etat,
atrakcyjne zarobki oraz premie uznaniowe,
możliwość wyrobienia uprawnień do obsługi wózków widłowych finansowany przez pracodawcę,
dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej,
pracę w miłej atmosferze.