BRANŻE
ID:232388

Operator produkcji (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Numer referencyjny: OP/MCP/0416

    Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • obsługa urządzenia do owijania palet folią,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • układanie towaru na siatki i palety,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • współpraca z zespołem.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • sumienności i rzetelności,
  • umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na pełen etat, w systemie trzyzmianowym,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • pracę na rzecz renomowanej firmy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 605 123 562.