BRANŻE
ID:280611

Operator maszyn (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000009OKUIQA4

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2024-02-22

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie pracy maszyn,
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
  • zaopatrywanie maszyn w surowce,
  • obsługa i konserwacja urządzeń,
  • dbanie o czystość urządzeń,
  • uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej, mile widziane przy obsłudze maszyn automatycznych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w oparciu o instrukcje,
  • skrupulatność,
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • bardzo dobra znajomość język polskiego.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (na start),
  • wynagrodzenie zasadnicze 4740 brutto+ premię do 20%, dodatek 4-brygadowy 800zł,
  • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
  • dla chętnych: dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz sportowego, ubezpieczenia na życie,
  • dostęp online do portalu pracowniczego- umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu,
  • bezpłatny parking, łatwy dojazd komunikacją miejską (Wrocławski Park Technologiczny).

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji z załączonym CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

nadzorowanie pracy maszyn,
dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
zaopatrywanie maszyn w surowce,
obsługa i konserwacja urządzeń,
dbanie o czystość urządzeń,
uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:

doświadczenie w pracy produkcyjnej, mile widziane przy obsłudze maszyn automatycznych,
dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w oparciu o instrukcje,
skrupulatność,
gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
bardzo dobra znajomość język polskiego.

Oferujemy:

współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (na start),
wynagrodzenie zasadnicze 4740 brutto+ premię do 20%, dodatek 4-brygadowy 800zł,
pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
dla chętnych: dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz sportowego, ubezpieczenia na życie,
dostęp online do portalu pracowniczego- umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu,
bezpłatny parking, łatwy dojazd komunikacją miejską (Wrocławski Park Technologiczny).