BRANŻE
ID:240923

Operator CNC (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OaUVLAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-06-15

Branża: Produkcja / Przemysł, Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • wykonywanie produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • prowadzenie zapisów w karcie kontrolnej na stanowisku pracy,
  • przygotowywanie detali do pomiaru na maszynie pomiarowej 3D,
  • przeglądanie detali zgodnie z kartą technologiczną, wyszukiwanie wad odlewniczych i obróbczych.
Wymagania:
  • chęć do rozwoju w pracy na maszynach CNC
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, czujnik zegarowy),
  • motywacja i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, sumienność, spostrzegawczość, zdyscyplinowanie, punktualność, uczciwość,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży CNC,
  • wynagrodzenie 3000 zł brutto,
  • kompleksowe szkolenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do pracy bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

Obowiązki:wykonywanie produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną,
prowadzenie zapisów w karcie kontrolnej na stanowisku pracy,
przygotowywanie detali do pomiaru na maszynie pomiarowej 3D,
przeglądanie detali zgodnie z kartą technologiczną, wyszukiwanie wad odlewniczych i obróbczych.

Wymagania:chęć do rozwoju w pracy na maszynach CNC
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
podstawowa znajomość rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, czujnik zegarowy),
motywacja i chęć do pracy,
umiejętność pracy w zespole,
zdolności manualne,
dokładność, sumienność, spostrzegawczość, zdyscyplinowanie, punktualność, uczciwość,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:możliwość zdobycia doświadczenia w branży CNC,
wynagrodzenie 3000 zł brutto,
kompleksowe szkolenie,
zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do pracy bezpośrednio w firmie naszego klienta,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
możliwość dodatkowego ubezpieczenia.