BRANŻE
ID:270707

Obsługa Klienta branża turystyczna

Opis firmy:

Firma BK Turismo specjalizująca się w organizacji zagranicznych obozów dla dzieci i młodzieży oraz eventów sportowych, do swojego zespołu poszukuje młodej dynamicznej osoby po studiach lub w trakcie studiów zaocznych do obsługi klienta oraz do sprzedaży produktów turystycznych.

Opis stanowiska:

Gwarantujemy możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym.

Poszukujemy młodej i kreatywnej osoby, która chce się rozwijać i zdobyć doświadczenie w pracy.

  • telefoniczny kontakt z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • realizacja nowych projektów, uczestnictwo w działaniach marketingowych
  • budowanie własnej bazy danych – Klientów
  • obsługa grup sportowych
  • uczestnictwo w wyjazdach zagranicznych

Wymagania:

  • kreatywność i zaangażowanie, chęć rozwoju
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dobra znajomość jęz. angielskiego
  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży turystycznej
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • znajomość języka hiszpańskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat
  • służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy
  • możliwość rozwoju i tworzenia własnych projektów
  • pracę w fantastycznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • szkolenie

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 30.11.2022 roku.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".